9.1 C
Telšiai
Pirmadienis, 26 rugsėjo, 2022
HomePublikacijosJAV valdžia – tai problema ne tik Ukrainai, ne tik mums, bet...

JAV valdžia – tai problema ne tik Ukrainai, ne tik mums, bet visiems

Date:

Tai, kas aktualu

Lemtinga diena ir karas prieš istoriją

Birželio 22-oji - diena, kai 1941-aisiais metais nacistinė Vokietija...

Lietuvos režimas irgi atsakingas už Ukrainos tragediją

Rusijos karinė operacija Ukrainoje yra tiesioginė Maidano perversmo pasekmė....

Русский перевод книги Альгирдаса Палецкиса

В России вышел русский перевод с литовского книги Альгирдаса...

Slapti „šnipų“ teismai, Berlynas susitars su Rytais, liūdnos Maidano metinės (video)

https://youtu.be/ILH7UtXP3uA Visuomeninio judėjimo „Teisingumo Aušra“ atstovai aptaria savaitės įvykius

Teisingumo Aušros turas po Lietuvą

2022 03 03 Dalyvauja: A. Paleckis, E. Švenčionienė, K. Juraitis https://youtu.be/3vq-Fhs7QZM
spot_imgspot_img

Vos per 250 JAV gyvavimo metų šios šalies valdžia pradėjo 225 karus ar karines operacijas. Iš pradžių tam, kad išnaikintų vietinius Amerikos gyventojus. Vėliau ji karais grobė Meksikos žemes. Surengė apie šimtą karinių perversmų Lotynų Amerikoje ir kitur pasaulyje. Finansavo pasiruošimą pirmajam ir antrajam pasauliniams karams. Būtent į JAV masiškai emigravo žymūs Vokietijos nacistai besibaigiant karui. (Ir jie ten buvo įdarbinti. Vienam NATO komitetui vadovavo buvęs nacistinės Vokietijos žvalgybos vadovas Gelenas.)

Į JAV emigravo ir masė nacių kolaborantų iš Lietuvos, Ukrainos, kitų kraštų. JAV valdžia vienintelė pasaulyje numetė dvi atomines bombas – ir ant civilių gyventojų. Chemikalais nuodijo Vietnamo civilius. Vien po 1945 metų JAV valdžia pradėjo 25 (!) karus, per kuriuos nužudyta (arba kurių pasekoje mirė) apie 1 000 000 žmonių (Irake, Jugoslavijoje, Libijoje, Afganistane ir kitur). Jokios kitos pasaulio šalies valdžia neparodė tokio agresyvumo lygio, kaip JAV. Tai – faktas, leidęs JAV mokslininkui Naomui Chomskiui pavadinti JAV valdžią „didžiausia pasaulio teroriste“.

JAV valdžia atvedė Lietuvos valdžion ir landbsbergių klaną. Ir Maidano karinį persversmą vietos nacionalistai surengė su JAV valdžios palaiminimu. Kodėl visa tai vyksta? Nes palyginus dar aukštą pragyvenimo lygį amerikiečiams JAV valdžia gali išlaikyti tik ekonomiškai išnaudodama viso pasaulio resursus, neo-kolonializmo keliu. Tik palaikydama dolerio dominavimą. Tam reikia visus pjudyti su visais. „Skaldyk ir valdyk“. Europą reikėjo supjudyti su Rusija – per Ukrainą. Tai ir padaryta.

Kažkas yra taikliai pasakęs: „Blogiau už konfliktą su anglosaksais yra tik draugystė su jais.“ Nuo savęs pridėsiu: ne visi anglosaksai, žinoma, nepatikimi – bet kalba eina apie jų valdžias, kurios išduos, parduos, pasinaudos, išmelš ir numes – kaip jie numetė afganistaniečius, dabar suviliojo ir pametė ukrainiečius. Jų valdžia parduoda visus, kuriuos iš pradžių nuperka.

Atminkite tai, lietuviai, ukrainiečiai ir visi, kad gyvename Lietuvoje.

Algirdas Paleckis

Prenumeruokite naujienas:

- Never miss a story with notifications

- Gain full access to our premium content

- Browse free from up to 5 devices at once

Latest stories

spot_img