9.1 C
Telšiai
Pirmadienis, 26 rugsėjo, 2022
HomePublikacijosKaip konservatoriai liberalai visiems krausto kišenes

Kaip konservatoriai liberalai visiems krausto kišenes

Date:

Tai, kas aktualu

Lemtinga diena ir karas prieš istoriją

Birželio 22-oji - diena, kai 1941-aisiais metais nacistinė Vokietija...

Lietuvos režimas irgi atsakingas už Ukrainos tragediją

Rusijos karinė operacija Ukrainoje yra tiesioginė Maidano perversmo pasekmė....

Русский перевод книги Альгирдаса Палецкиса

В России вышел русский перевод с литовского книги Альгирдаса...

Slapti „šnipų“ teismai, Berlynas susitars su Rytais, liūdnos Maidano metinės (video)

https://youtu.be/ILH7UtXP3uA Visuomeninio judėjimo „Teisingumo Aušra“ atstovai aptaria savaitės įvykius

Teisingumo Aušros turas po Lietuvą

2022 03 03 Dalyvauja: A. Paleckis, E. Švenčionienė, K. Juraitis https://youtu.be/3vq-Fhs7QZM
spot_imgspot_img

Finansų ministerijos vadovė pasakojo, kodėl Lietuva nesumažins PVM maisto produktams. Konservatoriai liberalai ateina į valdžią ne tam, kad tarnautų tautai ar darytų žmonėms kažką gero – jie ateina plėšti ir krautis sau turtą.

„Netikslu sakyti, kad visi kažką daro, o lietuviai – ne“, – į klausimą, kaip padėti gyventojams kylant energijos kainoms, atsakė finansų ministrė konservatorė, mėgstanti išgerti ir neblaivi sėsti už vairo Gintarė Skaistė. Ji tiesiai šviesiai rėžė – Lietuva nėra Lenkija ir vietinė konservatorių liberalų valdanti klika neketina mažinti PV mokestį maisto produktams. Kokie čia dar tarybiniai palengvinimai rekordinės infliacijos apiplėštiems lietuviams?! Karui su Rusija reikia kuo daugiau ginklų perduoti Ukrainai, tegul lietuviai susimeta Anušauskui ant Javelin’ų.

Toliau Skaistė ilgai sekė pasakas, kaip padidėjo pensijos 12 proc., atlyginimai valstybės tarnautojams – 10 proc. „Vyriausybės strategija – didinti pajamas“, – reziumavo ministrė. Jos teigimu, pagal prognozes vidutinis atlyginimas šiemet turėtų didėti 9 proc., o metinė infliacija sieks 4 proc. „Gyventojų perkamoji galia turėtų didėti nepaisant infliacijos“, – sakė ministrė. Skaistė atskirai ir kelis kartus pažymėjo, kad infliacijos rekordinis augimas Lietuvoje – 10 procentų per metus – yra visai ne dėl konservatorių liberalų bukaprotiškumo, nekompetencijos ir godumo, kainų energijai kėlimo, nedarbo augimo dėl valdančiųjų kaltės, bet tai susiję su tarptautinėmis rinkomis ir energijos kainomis, škias , 2/3 infliacijos aplinka kalta ir tik 1/3 – PIŠ moteriausybė susimovė. Pabrangus energijai dėl partizano D.Kreivio kaltės, gyventojai kai kurias išlaidas gali atidėti ir sumokėti vėliau.

„Lietuva yra maža ir atvira ekonomika, turime skirtingas sąlygas. Jei vertintume bendrą kontekstą, reikia pastebėti, kad bendras PVM Lenkijoje yra didesnis nei Lietuvoje. Lenkijoje 23 proc. PVM tarifas, o Lietuvoje – 21 proc., šiek tiek mažesnis. Kiekviena šalis pasirenka tinkamiausią modelį“, – sekė pasakas mokesčių mokėtojams finansų ministrė. Ir ko tie lietuviai į Lenkiją važiuoja apsipirkti, jeigu Lietuvoje, anot finansų Skaistės, turėtų būti pigiau? Turėtų būti. Bet nėra. Si konservatorių liberalų gerovės Lietuvos projektais visada taip – gražiai kloja, o lietuviams tik blogiau, jau 30 metų.

Žmonės, žinioma, puikiai žino tikrąsias priežastis. O finansų ministrės paaiškinimai – bjaurus melas ir klasta. Pensijas jie didina ir atlyginimus. Pažiūrėkite į žmonių gautas sąskaitas vien tik už šildymą. Visas pensijų padidinimas buvo čia pat atimtas ir atiduotas nusipelniusiems gyventi geriau konservatoriams liberalams ir jų sėbrams. Ir taip toliau pagal sąrašą visų konservatorių liberalų „pasiekimų ir pagerėjimų“. Tokių „ministrų“ užduotis yra ne tiesą žmonėms pasakyti, o išsisukinėti ir žmones apgaudinėti, kabinti jiems makaronus ant ausų. Liberali „demokratija – tai spalvingas oro balionas. Kol visi užvertę galvas žavisi jo grožiu, tuo metu vikruoliai konservatoriai liberalai visiems krausto kišenes“.

Pilietis

Jonas Kovalskis

Prenumeruokite naujienas:

- Never miss a story with notifications

- Gain full access to our premium content

- Browse free from up to 5 devices at once

Latest stories

spot_img