9.1 C
Telšiai
Pirmadienis, 26 rugsėjo, 2022
HomePublikacijosKas laukia lietuvių ateinančiais metais pandeminės isterijos fronte?

Kas laukia lietuvių ateinančiais metais pandeminės isterijos fronte?

Date:

Tai, kas aktualu

Lemtinga diena ir karas prieš istoriją

Birželio 22-oji - diena, kai 1941-aisiais metais nacistinė Vokietija...

Lietuvos režimas irgi atsakingas už Ukrainos tragediją

Rusijos karinė operacija Ukrainoje yra tiesioginė Maidano perversmo pasekmė....

Русский перевод книги Альгирдаса Палецкиса

В России вышел русский перевод с литовского книги Альгирдаса...

Slapti „šnipų“ teismai, Berlynas susitars su Rytais, liūdnos Maidano metinės (video)

https://youtu.be/ILH7UtXP3uA Visuomeninio judėjimo „Teisingumo Aušra“ atstovai aptaria savaitės įvykius

Teisingumo Aušros turas po Lietuvą

2022 03 03 Dalyvauja: A. Paleckis, E. Švenčionienė, K. Juraitis https://youtu.be/3vq-Fhs7QZM
spot_imgspot_img

Vakar, 2021-12-27, Vilniuje, prie Prezidentūros vyko negausaus būrelio žmonių protesto akcija prieš Seime svarstytą, konservatorių liberalų stumiamą ir nuo šaindien jau įsigaliojusį PIŠ Vyriausybės nutarimą dėl „Galimybių“ paso vaikams.

Porą dienų prieš tai socialiniuose tinkluose buvo platinamas Šeimų Sąjūdžio kvietimas rinktis į protesto akciją prie Prezidentūros, kvietimui pritarė gana nemažai žmonių, tačiau į pačią akciją susirinko tik saujelė žmonių, kuri nepajėgė paveikti valdančių ryžto toliau vykdyti kovidinį Lietuvos gyventojkų terorą. Susiskaldžiusi absoliuti dauguma ir vėl patyrė pralaimėjimą prieš organizuotą mažumos Blogį.

Buvo maža viltis, kad Lietuvos Prezidentas Gitanas Nausėda pasakys savo griežtą „NE“ privartiniam vaikų vakcinavimui. Deja, kaip ir reikėjo tikėtis, „aukštas ir gražus“ šioje situacijoje parėmė valdančią konservatorių liberalų mikroskopinę mažumą, kuri dar labiau sugriežtino pandemijos suvaldymo priemones. Valdančioji klika taip vadina šį masinį žmogaus teisių ir laisvių, įtvirtintų Lietuvos Respublikos Konstitucijoje, grubų pažeidinėjimą.

Kas laukia lietuvių ateinančiais metais pandeminės isterijos fronte?

Jau nuo šiandien , 2021-12-28, įsigalioja reikalavimas visiems 12 metų ir 2 mėnesių sulaukusiems vaikams, einant į laisvalaikio ar pramogų erdves, turėti galimybių pasą. Neribojamos tik su švietimu ir neformaliuoju ugdymu susijusios veiklos. Nuo gruodžio 28-osios atsiranda ir galimybių paso galiojimo terminas – 7 mėnesiai. Valdžiai paklusnūs tėvai registruoja skiepams savo vaikus. O kur dėtis? Valdžia šiuo atveju pasirinkimo nepalieka – nori skiepykis, nori pasodinsime į namų kalėjimą.

Nuo antradienio galimybių pasas laisvalaikio ir pramogų erdvėse tampa privalomas visiems vaikams nuo 12 metų. Neribotą laiką galimybių pasu galės naudotis jau visiškai pasiskiepiję arba persirgę koronavirusu ir pasiskiepiję bent viena doze vaikai.

Persirgusiems, bet nepasiskiepijusiems vaikams galimybių pasas galios 7 mėnesius. Turintiems neigiamą PGR arba kaupinių tyrimo rezultatą – savaitę. Vaikams, turintiems teigiamą antikūnų tyrimo rezultatą, galimybių pasas išduodamas 60 dienų.

„Tėvai vaikui galimybių pasą gali išsiimti keliais būdais: prisijungę prie savo vaiko e.sveikatos, atėję į galimybių pasų išdavimo vietas“, – aiškina Registrų centro Paslaugų valdymo direktorė Diana Vilytė.

Galimybių paso reikalavimas vaikams – ne vienintelis nuo antradienio įsigaliojantis pokytis. Visi nuo 16 metų galimybių pasą neribotam laikui turės tik tuo atveju, jeigu bus pasiskiepiję trečiąja doze arba persirgę COVID-19 ir dukart pasiskiepiję.

Tiems, kurie yra gavę tik dvi vakcinos dozes arba persirgę, bet pasiskiepiję tik kartą galimybių pasas galios 7 mėnesius.

Pasveikinkim vieni kitus, kaip dainuoja vienas D.Grybauskaitės apdovanotas šoumenas, 2022 metai pas mus ateina su Galimybių paso labai apribotomis galimybėmis piliečiais. Ir antsnukis piliečiui tampa jau jo laisvės simboliu.

Liberali demokratija – tai saujelės niekšų diktatūra ir absoliučios daugumos absoliutus bejėgiškumas, pasakytų senovės graikų filosofas Aristotelis. Tačiau jam pasisekė – jis iki šito absurdo neišgyveno.

Jonas Kovalskis

Prenumeruokite naujienas:

- Never miss a story with notifications

- Gain full access to our premium content

- Browse free from up to 5 devices at once

Latest stories

spot_img