9.1 C
Telšiai
Pirmadienis, 26 rugsėjo, 2022
HomePublikacijosKinija plečia savo atsakomųjų sankcijų Lietuvai ribas

Kinija plečia savo atsakomųjų sankcijų Lietuvai ribas

Date:

Tai, kas aktualu

Lemtinga diena ir karas prieš istoriją

Birželio 22-oji - diena, kai 1941-aisiais metais nacistinė Vokietija...

Lietuvos režimas irgi atsakingas už Ukrainos tragediją

Rusijos karinė operacija Ukrainoje yra tiesioginė Maidano perversmo pasekmė....

Русский перевод книги Альгирдаса Палецкиса

В России вышел русский перевод с литовского книги Альгирдаса...

Slapti „šnipų“ teismai, Berlynas susitars su Rytais, liūdnos Maidano metinės (video)

https://youtu.be/ILH7UtXP3uA Visuomeninio judėjimo „Teisingumo Aušra“ atstovai aptaria savaitės įvykius

Teisingumo Aušros turas po Lietuvą

2022 03 03 Dalyvauja: A. Paleckis, E. Švenčionienė, K. Juraitis https://youtu.be/3vq-Fhs7QZM
spot_imgspot_img

Jau yra akivaizdu bet kuriam adekvačiam lietuviui, nepagydomai dar netraumuotam valatkodelfinės landsberginės melo propagandos – tampyti liūtą už ūsų yra labai neprotinga ir kenkia sveikatai.

Lietuvos konservatoriai liberalai – G.Landsbergis, M.Adomėnas ir sėbrai – buvo ant tiek kvaili, kad pabandė patampyti už uodegos ne bet ką, o Kinijos raudonąjį drakoną. Reakcija buvo nuspėjama, audringa ir skausiminga visai Lietuvai. Tačiau konservatorių liberalų klika ir toliau elgiasi jiems įprastu jau 30 metų būdu – įžūliai ir tiek pat kvailai, toliau gina krizės santykiuose su didžiausia pasaulio ekonomika Kinija iniciatorius, autorius, kaltininkus, kaltina visus, išskyrus tikruosius kaltininkus, savi gi ir nedaro nieko, kad normalizuoti santykius apipusės ekonominės naudos, savitarpio supratimo, pagarbos vienas kitam ir geranoriškumo principų pagrindu. Ne, lietuvių konservatoriai liberalai, ištikimiausi JAV liokajai, geriau visą Lietuvą pelenais paleis, nei išdrįs nepaklusti šeimininkui, JAV tarptautiniams nusikaltėliams.

O Kinija tuo metu pribaiginėja Lietuvos ekonomiką, gavusi iš Anūkėlio Nr. 1 tokią puikią progą pademonstruoti savo galią. Čia landsbergistams ne savo nuogus užpakalius pravažiuojančiam Rusijos traukiniui rodyti – Kinijos tūkstanmetėje kultūroje priimta visada šypsotis ir ilgai ilgai mokyti etiketo subtilybių išsišokėlius, pademonstravusius nepagarbą Kinijos valstybei stuobrius.

Pastaruoju metu Lietuvos verslas patiria įtampą ir spaudimą iš Kinijos. Kinija bando daryti spaudimą Lietuvos verslui per užsienio partnerius. Su tuo jau susiduria jau ne tik maisto pramonės, medienos gamybos, komplektuojančių detalių gamintojai, bet ir Lietuvos tekstilės įmonės. Problemos kyla ir dėl žaliavų tiekimo – neaišku, per kiek laiko žaliavos iš Kinijos pasieks Lietuvą, tačiau Lietuvos įmonės rizikuoja, kadangi pasirinkimo neturi.

Taip, taip, mūsų apmokami „ekspertai“ korumpuotoje valdžios žiniasklaidoje rašo, kad dėl visko kalti ir Kinija, ir Rusija, ir Baltarusija, ir reptiloidai, ir ateiviai iš kitų planetų… galime tęsti ir tęsti. Kalti visi, išskyrus, konservatorių liberalų klikos neatsakinga politika. Jau visi pasaulyje oficialiai susitarė, kad Kinija yra viena, kad Taivanas yra Taibėjus, Kinijos separatistinė, JAV tarptautinių nusikaltėlių sąmoningai ir nusikalstamai remiama, tačiau neatskiriama dalis. Ir tik Lietuvos konservatoriams liberalams kilo bukaprotiška, kaip ir visos jų kitos mintys, idėja paspjaudyti ant Kinijai labai jautrių dalykų… Kodėl? Kokio velnio tai reikėjo daryti pačiu aukščiausiu valstybiniu lygiu? Nusprendėte dar kartą patenkinti Amerikę tokiu labai jau nepadoriu būdu? Patenkinote, dabar grįžo galingas atsakas visiems lietuviams.

Konservatorių liberalų klika, jūs kada nors pradėsite linksmintis už savo pinigus? Imsitės kada nors savo šeimininkus JAV tenkinti savo sąskaita? A?..

Jonas Kovalskis

Prenumeruokite naujienas:

- Never miss a story with notifications

- Gain full access to our premium content

- Browse free from up to 5 devices at once

Latest stories

spot_img