5.9 C
Telšiai
Pirmadienis, 26 rugsėjo, 2022
HomePublikacijosMilitaristinė Lietuvos ir NATO politika

Militaristinė Lietuvos ir NATO politika

Date:

Tai, kas aktualu

Lemtinga diena ir karas prieš istoriją

Birželio 22-oji - diena, kai 1941-aisiais metais nacistinė Vokietija...

Lietuvos režimas irgi atsakingas už Ukrainos tragediją

Rusijos karinė operacija Ukrainoje yra tiesioginė Maidano perversmo pasekmė....

Русский перевод книги Альгирдаса Палецкиса

В России вышел русский перевод с литовского книги Альгирдаса...

Slapti „šnipų“ teismai, Berlynas susitars su Rytais, liūdnos Maidano metinės (video)

https://youtu.be/ILH7UtXP3uA Visuomeninio judėjimo „Teisingumo Aušra“ atstovai aptaria savaitės įvykius

Teisingumo Aušros turas po Lietuvą

2022 03 03 Dalyvauja: A. Paleckis, E. Švenčionienė, K. Juraitis https://youtu.be/3vq-Fhs7QZM
spot_imgspot_img

Lietuvos prezidentas pakurstė militaristinės propagandos ugnį: Vakarai turi padaryti viską, kad atgrasytų Rusiją nuo įsiveržimo į Ukrainą.

„Turime padaryti viską, kad mūsų žodžiai ir veiksmai būtų patikimi ir kad kita pusė suprastų, jog neapgalvotai elgtis yra nenaudinga ir susidurs su tam tikromis reakcijomis, kurių mes esame pasirengę imtis ir kaip NATO, ir kaip ES“, – antradienį mušėsi į krūtinę JAV bananų respublikos vadovas.

Taip prezidentas kalbėjo po Paryžiuje vykusio susitikimo su Prancūzijos prezidentu Emmanueliu Macronu.

„Pabrėžiau tą dalyką, kad labai svarbu, jog sutartume dėl situacijos vertinimo ir jos rimtumo. Nes nuo to priklauso tolesni atgrasymo veiksmai“, – grasino užuominomis Kremliaus pusėn Lietuvos karinių pajėgų vyriausias vadas, kurio kariai vykdo tik ir paklūsta tik JAV įsakymams.

Įtampos Ukrainos pasienyje klausimą antradienį isteriškai aptarinėjo ir Rygoje susitikę NATO užsienio reikalų ministrai, vadovaujami JAV Valstybės sekretoriaus Blinkeno. Pastarasis, kaip ir jo nusenusi pirmtakė, karo nusikaltėlė , Libijos žudikė Hilllary Clinton, grasino, kad „Rusija sumokės labai brangiai“, jeigu išdrįs atremti JAV-NATO karinę agresiją prieš Rusiją. Tai naujas JAV-NATO karo nusikaltėlių gaujos militaristinės isterijos lygis, anksčiau jie savo kvailas mintis stengėsi valdyti, o dabar jau atvirai grasina spjauti į sveiką protą ir yra pilni ryžto pradėti branduolinį pasaulinį karą, kuris bus jiems ir visiems Žemės gyventojams paskutinis.

Sekmadienį, viešėdamas Vilniuje, NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas teigė, kad Rusijos veiksmai yra „nepaaiškinami ir nepateisinami“. Šitas veikėjas deda paskutines savo skurdaus proto pastangas, kad tik NATO karo nusikaltėlių organizacija neišnyktų jo kadencijos metu. Karinės ir politinės prasmės NATO gauja neteko dar 1990 metais po Varšuvos sutarties šalių bloko išnykimo. NATO turėjo dingti iš istorijos, tačiau ši organizacija ir toliau išliko JAV-JK neokolonijinės ekspansijos įrankiu, kurio pagalba JAV-JK neokolonizatoriai okupavo visą Vidurio ir Rytų Europą, vykdė karo nusikaltimus Afrikoje ir Azijoje.

2014 metais JAV-NATO okupavo Ukrainą, nuvertė teisėtą valdžią ir perdavė ją Vakarų Ukrainos fašistams, kurie suformavo valdančią Kijevo chuntą. Ukraina nuo to momento tapo JAV-NATO karinės agresijos prieš Rusiją placdarmu, kaip ir Pabaltijo respublikos bei Gruzija. Kijevo chunta, siekdama gauti kuo daugiau ginkluotės, meluoja visam pasauliui, kad Rusija gynybai nuo akivaizdžios JAV-NATO karinės agresijos savo teritorijoje sutelkė 115.000 karių netoli Ukrainos, 2014 metais Krymas nepripažino JAV įvykdyto valstybės perversmo Kijeve ir visaliaudiniu referendumu teisėtai ir skaidriai nusprendė grįžti į savo istorinę tėvynę Rusiją. JAV-NATO piratų planai įkurti Kryme NATO piratų karinę bazę gėdingai ir tai sukėlė Vakarų kolonizatorių įniršį, kurį jie išliejo hibridinio karo prieš Rusiją formomis – neteisėtomis sankcijomis, ekonominiu, politiniu, diplomatiniu, prekybiniu karais, provokacijomis. Šiuo metu JAV-NATO karo nusikaltėliai militarizuoja Rusijos pasienio valstybes, okupuotas JAV – Estiją, Latviją, Lietuvą, Lenkiją, ypatingai Ukrainą, Gruziją, – kad šios pakartotų gėdingai pasibaigusią 2008 metų Gruzijos karinę avantiūrą Šiaurės Osetijoje. Neabejotinos nesėkmės atveju, JAV-NATO karo vanagai ir vėl pasakys „Upsss, shit hapens“ ir vėl nusiplaus rankas. O vietiniai nacionalistai-rusofobai toliau laižysis rusų kareivių prispardytas vietas ir kurs naujus „drang nach Osten“ planus. Kaip visada.

Rusija šiuos Vakarų idiotiškus pareiškimus santūriai vadina „isterija“ ir nuolat demonstruoja NATO karo vanagams , kokiomis kuokomis daužys jų kvailas galvas Londone, Briuselyje ir Vašingtone. Kol kas Rusijos atgrasymo priemonės Vakarus veikia blaivinančiai ir efektyviai, kol kas NATO klounai toliau isteriškų grasinimų neina, V.Putino nubrėžtas raudonas linijas bijo peržengti. Ir tai – Rusijos karinė galia – yra vienintelis taikos ir saugumo garantas Žemėje, JAV-NATO atgrasymo nuo karinės agresijos prieš Rusiją efektyvi priemonė, kuri NATO agresijos placdarmo šalių gyventojams kol kas suteikia viltį išgyventi. Kiek ilgai tai tęsis, sunku pasakyti. Vakarai visada gyveno iš nusikaltimų, iš to, ką prisiplėšdavo iš viso pasaulio, žudydami tautas, valstybes, kultūras. Šiuo metu Vakarai jau apiplėšė visus, išskyrus Rusiją ir Kiniją. Vakarų kapitalizmui-„demokratijai“ reikia naujų apiplėšimų, kitaip jis mirs.

Todėl šiuo metu vyksta žodinės batalijos, kurių metu nereikšmingų valstybių marionetiniams režimams leidžiama išsakyti JAV-NATO metropolijų kuriamus globalinių nusikaltimų planus.

Štai Lietuvos konservatorių liberalų klika darote viską, kad militarizuotų vietinių čiabuvių sąmonę ir nukreiptų juos JAV transnacionalinių korporacijų interesų gynimo kryptimis, pavyzdžiui, :

1. Privaloma vakcinacija.

2. Mokami testai.

3. Revakcinacija.

4. Vaikai su kaukėmis, visi su kaukėmis, baimė visuotinė.

5. „Galimybių“ pasas nuo 12 metų.

6. Medicinos paslaugų prieinamumo mažinimas.

7. LGBT propaganda.

8. Narkotikų legalizavimas.

9. Mokesčių didinimas ir naujų įvedimas.

10. Kainų didinimas viskam, kam tik įmanoma.

11. Antiliaudinis Seimas

12. Antiliaudinė vyriausybė

13. Marionetinis bestuburis prezidentas.

Beje, prezidentas turėtų atidžiai perskaityti 5-ąjį NATO chartijos straipsnį, prieš sakydamas nesąmones. Paskutinį Afganistano prezidentą Ghani JAV-NATO taip rėmė, taip rėmė, kad šis gavo sprukti iš šalies ir dabar yra „persona non grata“ visame pasaulyje.

Jonas Kovalskis

Prenumeruokite naujienas:

- Never miss a story with notifications

- Gain full access to our premium content

- Browse free from up to 5 devices at once

Latest stories

spot_img