5.9 C
Telšiai
Pirmadienis, 26 rugsėjo, 2022
HomePublikacijosNaujas ryšių su Baltarusija etapas

Naujas ryšių su Baltarusija etapas

Date:

Tai, kas aktualu

Lemtinga diena ir karas prieš istoriją

Birželio 22-oji - diena, kai 1941-aisiais metais nacistinė Vokietija...

Lietuvos režimas irgi atsakingas už Ukrainos tragediją

Rusijos karinė operacija Ukrainoje yra tiesioginė Maidano perversmo pasekmė....

Русский перевод книги Альгирдаса Палецкиса

В России вышел русский перевод с литовского книги Альгирдаса...

Slapti „šnipų“ teismai, Berlynas susitars su Rytais, liūdnos Maidano metinės (video)

https://youtu.be/ILH7UtXP3uA Visuomeninio judėjimo „Teisingumo Aušra“ atstovai aptaria savaitės įvykius

Teisingumo Aušros turas po Lietuvą

2022 03 03 Dalyvauja: A. Paleckis, E. Švenčionienė, K. Juraitis https://youtu.be/3vq-Fhs7QZM
spot_imgspot_img

Springdamas, „elitas“ per vieną savaitę prarijo antrą karčią piliulę (po to, kai buvo nušvilptas sausio 13-ąją). Lietuvos piliečiai sausio 17-20 dd. susitiko su Baltarusijos UR ministru, Parlamento vadovybe ir visuomenės atstovais. Ir pasakė jiems: „Mes nesutinkame su oficialaus Vilniaus karo propaganda. Norime taikos ir gerovės. Ir mūsų – labai daug.“

Bet tai dar ne viskas. Spaudos konferencijoje sausio 21 d. delegacijos atstovai pristatė konkrečius vizito vaisius. Prasideda tiesioginis visuomenių dialogas, apeinant į bunkerį užsiraususį „elitą“. Pilietinė visuomenė ima tiesiogiai megzti su baltarusiais kultūrinius santykius, ekonominius ir kitus ryšius. Tam tikslui kuriasi nauja pilietinė organizacija „Geros kaimynystės forumas“.

Vasario 12 d. jo atstovai vyksta į Minską, kur rengiamas Baltarusijos Liberalų demokratų partijos kongresas. Kongreso organizatoriai kviečia lietuvius pasinaudoti šia platforma tiesioginiam piliečių dialogui visomis temomis, kurios domina.

O vasarį-kovą baltarusiai kviečia jau Lietuvos verslo atstovus į verslo misiją Baltarusijoje. Jie kviečia atvykti, kalbėtis, ieškoti bendrų verslų galimybių. Jie yra atviri ir laukia atvirų svečių iš Lietuvos.

Be to, mes tiesiame ir informacinius tiltus: keisimės ekspertais, rengsime tele-tiltus ir gyvas konferencijas. Šias ir kitas naujienas stebėkite šiuose „youtube“ kanaluose: „algirdas paleckis“, „kazmieras juraitis 3“, „ekspertai.eu“. Taip pat feisbuko puslapyje „Visuomeninis judėjimas Teisingumo Aušra“. Gerąją kaimynystės žinią mums taip pat padeda skleisti žurnalistai Vaidas Lekstutis, Laurynas Ragelskis ir daugelis daugelis kitų visuomenininkų. Taip pat dėkojame visiems, kas parėmėte mūsų iniciatyvą ir ketinate toliau ją remti.

Erika Švenčionienė,

visuomenininkė, „Geros kaimynystės forumo“ viena iš iniciatorių

P.S. Jau šiandien, sekmadienį, 18:00 stebėkite tiesioginį tele-tiltą Vilnius-Minskas-Ryga (jungiasi ir latviai…) pagal šią nuorodą:

Prenumeruokite naujienas:

- Never miss a story with notifications

- Gain full access to our premium content

- Browse free from up to 5 devices at once

Latest stories

spot_img