9.1 C
Telšiai
Pirmadienis, 26 rugsėjo, 2022
HomePublikacijosNaujos pasaulio dalybos - prie ko jungtis?

Naujos pasaulio dalybos – prie ko jungtis?

Date:

Tai, kas aktualu

Lemtinga diena ir karas prieš istoriją

Birželio 22-oji - diena, kai 1941-aisiais metais nacistinė Vokietija...

Lietuvos režimas irgi atsakingas už Ukrainos tragediją

Rusijos karinė operacija Ukrainoje yra tiesioginė Maidano perversmo pasekmė....

Русский перевод книги Альгирдаса Палецкиса

В России вышел русский перевод с литовского книги Альгирдаса...

Slapti „šnipų“ teismai, Berlynas susitars su Rytais, liūdnos Maidano metinės (video)

https://youtu.be/ILH7UtXP3uA Visuomeninio judėjimo „Teisingumo Aušra“ atstovai aptaria savaitės įvykius

Teisingumo Aušros turas po Lietuvą

2022 03 03 Dalyvauja: A. Paleckis, E. Švenčionienė, K. Juraitis https://youtu.be/3vq-Fhs7QZM
spot_imgspot_img

Naujos pasaulio dalybos

Galingieji vėl dalinasi pasaulį, pasinaudodami pigia, nemąstančia patrankų mėsa. Taip, taip, pigia patrankų mėsa, nes jiems žmogus tik statistinis vienetas,įrankis tikslui siekti. Kazachstanas, Ukraina… Spalvotosios revoliucijos… Mes valdoma masė, galvoti tingim,be to galvoti jau darosi pavojinga. O galvoti ir daryti išvadas reikia!

Visų pastarųjų įvykių fone, sausio 13-toji įgauna kitą vertinimą. Tai buvo tas pats spalvotosios revoliucijos scenarijus, kurio varomoji jėga-pakiliai nusiteikusi tauta, norinti pilno valstybės savarankiškumo. Mumis pasinaudojo, iš mūsų atėmė visišką laisvę ir turtą, liko tik teisė dirbti kapitalizmui, kaupiant pridėtinę vertę privatiems asmenims, paliekant valstybę nuošalėje. Valstybė tapusi uab, pamažu keičia funkcijas, visi tampame paslaugų pirkėjai, deja su itin skirtingomis finansų galimybėmis. Kapitalistas stengsis rasti tūkstantį būdų padidinti savo pajamas eilinių, patiklių žmonių sąskaita. Prisimenant investicinius čekius, tai buvo vienas iš būdų legaliai apšvarint tautą.

O tada mes tikėjom, nes buvom taip išauklėti, meluoti ir apgaudinėti buvo negarbė, tėvai mums tai įdiegė nuo mažumos,kaip ir daug kitų bendražmogiškų vertybių. Nesudėtinga buvo apiplėšti, apvogti patiklius piliečius, juk niekas nesitikėjo, kad taip negarbingai pasielgti gali savi, savi- ne kažkokie okupantai.

Šiandien ruošiamės minėti dvi sausio tryliktas, viena bus minima seime, sočių ir laimingų gaujos, kur jie apsidovanos vieni kitus už nuopelnus, kas daugiau nuskurdino tautą. Kiti, jau prie seimo, bandys ištaisyti tos istorinės dienos klaidas, kai buvo patikėta ne tais, kai atvirom širdim tikėjom, kad lietuvis, lietuviui brolis, bičiulis…

Pasaulis vėl dalinasi įtakos zonomis, ilgai pagalvokime, pasverkime visus už ir prieš priimdami sprendimus. Tebus tai kiekvieno Jūsų sprendimas, nenupirktas, neįpirštas svetimos nuomonės. Tebus tai sprendimas už ateitį, už mūsų tautos, mūsų vaikų gyvenimą.

***

Junkis prie mūsų!

Godi besotė oligarchija mums tvirtina, kad gyvenam gerai,kad gyvenam demokratiškoje šalyje, kur pagrindinė laisvė dirbti ir nešti pelną kapitalistui. Vardan šios pagrindinės laisvės ilginamas pensijinis amžius, trumpinamos atostogos, mažinamos nedarbingumo išmokos ir didinami mokesčiai. O ar žinote, kad labiausiai apmokęstinamos darbinės pajamos, kai tuo metu už jūsų sukurtą pelną, turtuolis moka kapeikas. Patogu, gaunu pelną, nemoku mokesčių, arba sumoku žiupsnelį, dėl akių taip sakant. Taigi pagrindinė laisvė dirbti ir laiku mokėti mokesčius, ypatingai plėtojama mūsų šalyje.

Kita džiugi tema tai medicinos reforma, lyginant su tarybiniu laikotarpiu išryškėja pagrindinis skirtumas, anksčiau buvom paslaugos gavėjai, tai reiškia susirgai ir tave gydo. Dabar tapome medicinos paslaugos pirkėjais, kiek sumoki, taip tave ir gydo. Socialinio teisingumo esamoje Lietuvoje nerasta. Moki mokesčius, gauni mažą atlyginimą, nesi pajėgus nusipirkti kokybišką paslaugą. Gauni didelį pelną, nuo jo sumoki itin mažus mokesčius, bet turi pinigų kokybiškai, brangiai paslaugai. Kreivų veidrodžių šalelė su miegančiais piliečiais. Na šiek tiek sutrukdė miegą skiepų vajus, bet apsivertėm ant kito šono ir snaudžiam toliau.

O juk prievartinis režimas šalyje stiprėja, ką gi džiaukitės vienintele stabilia laisve dirbti išlaikant elitą ir mokėti mokesčius už visus, už tuos kas naudojasi tavo sukurtu gėriu. Eiliniam piliečiui trupiniai nuo medicininių paslaugų pyrago. Šiek tiek, kad nerėkautumėte, gaištumėt svarbų laiką laukdami išsvajoto talono pas specialistą. Blyn, dar laisvai ir nevaržomai kasdien galima rėkti „Rusai puola ir jie dėl visko kalti“, arba „Šlovė jankiams, vergovinės santvarkos puoselėtojams“.

Turit drąsos ir norit būt permainų nešėju prisijunkit prie mūsų -Teisingumo Aušros.

8-608 77523

Erika Palšauskaitė Švenčionienė

Prenumeruokite naujienas:

- Never miss a story with notifications

- Gain full access to our premium content

- Browse free from up to 5 devices at once

Latest stories

spot_img